Такмичење у стоном тенису

Датум: 30. Oktobar 2014 11:37 Категорија: Novosti

Хуманитарни турнир

У просторијама Црвеног крста 28. 10. одржан је хуманитарни турнир у стоном тенису за ученике основних и средњих школа. Покровитељи су Министарство омладине и спорта, Центар за друштвено – економски развој и Црвени крст Јагодине. Представници наше школе на тој манифестацији били су: Лука Милошевић 8/1, Стефан Петровић 8/4, Јеремић Ђорђе 7/1, Никола Арсић 8/1, Филип Драмићанин 6/2, Матија Зарић 7/3, Ђорђе Танасијевић 7/1, Александар Јанковић 7/1, Давид Јовановић 6/2, Војин Живадиновић 8/3 и Миљана Илић 8/3, заједно са координатором Комисије за Црвени крст наше школе Зорицом Филиповић. Деца су имала прилику да чују неке од активности ове организације и њених чланова, а онда су уживали у дружењу, пригодном послужењу и турниру у стоном тенису. Задовољство је увећала и диплома додељена Јанковић Александру за освојено 2. место на поменутом турниру.