Општинско такмичење у кошарци за девојчице

Датум: 06. Novembar 2014 22:57 Категорија: Novosti

Прво место у општини

Општинско такмичење у кошарци за девојчице одржано је 6. новембра са почетком у 9 часова у ОШ "Рада Миљковић". Све градске школе и ОШ "Љубиша Урошевић" (Кончарево) имале су по једну екипу. Након жреба одлучено је да прву утакмицу играју екипа наше школе и екипа ОШ "Горан Остојић", а да победник игра са екипом ОШ "Милан Мијалковић". Другу утакмицу играле су екипа ОШ "Рада Миљковић" и ОШ "17. октобар", а победник је играо са ОШ "Љубиша Урошевић"(Кончарево). Екипа наше школе победила је екипу ОШ "Горан Остојић" са резултатом 24:20, екипу ОШ "Милан Мијалковић са 21:15, а у финалу се нашла са ОШ "Љубиша Урошевић" (Кончарево) и убедљиво однела победу 20:6. Посебно се истакла ученица Вишња Милошевић, која је дала највише кошева за нашу школу. Екипу наше школе представљале су: Тошић Милица 6/2, Симић Јулија 6/3, Милошевић Ђурђа 6/2, Петровић Анђелија 8/4, Милошевић Вишња 8/4, Јовановић Теодора 8/4, Јевтић Софија 8/2, Аксентијевић Милица 8/2 и Симић Миљана 6/2. Следећа утакмица је у Свилајнцу на Окружном такмичењу. Честитамо девојчицама на постигнутом успеху и желимо успеха у даљем такмичењу!

Екипа наше школе након две победе

Загревање пред утакмицу

Финална утакмица