31. Зимски сусрети учитеља Србије

Датум: 26. Februar 2015 22:07 Категорија: Novosti

Наша школа - домаћин

Захваљујући доброј сарадњи са Друштвом учитеља Јагодине 22. фебруара наша школа била је домаћин 31. Зимских сусрета учитеља Србије, а у организацији Друштва учитеља Јагодине. Од 148 присутних учесника семинара било је и 10 представника наше школе како учитеља (Мирјана Милошевић, Гордана Павловић, Радица Милановић, Зорица Филиповић, Лидија Пантић, Јелена Јанковић, Сања Јовановић), тако и наставника (Миланка Димитријевић, Огњенка Тодосијевић и Драганка Ђорђевић), заједно са психологом Горданом Тодоровић. На почетку овог сусрета присутнима су се обратили председник ДУЈ-а Иван Миловановић и директор школе Зоран Марковић. Поред изложбе уџбеника и наставних средстава у фискултурној сали учесници су пратили и програме пет различитих семинара по групама (Родитељи и ми, Школа отворена родитељима, Ефикасно дисциплиновање: приступи и технике, Примена енигматског квиза у настави и Интердисциплинарна амбијентална настава - Завичајна школа наслеђа). Све је протекло како је и планирано, на опште задовољство свих присутних.