Рецитовање и певање

Датум: 15. Januar 2016 20:31 Категорија: Takmicenja

Школско такмичење у рецитовању и певању поводом Св. Саве

У четвртак, 14. 01. 2016, поводом Св. Саве одржано је школско такмичење у рецитовању (за ученике нижих разреда) и певању (за ученике виших разреда).
На такмичењу у рецитовању, учествовао је по један ученик из сваког одељења нижих разреда. Жири су чинили наставници српског језика: Милан Јовановић, Ивана Комарек, Јелена Глишовић и Слађана Милановић.
Победник у рецитовању је ученик Лука Н. Ристић (4-2).

На такмичењу у певању учествовали су ученици виших разреда. Жири су чинили: наставница музичког Огњенка Тодосијевић, наставница српског језика Ивана Комарек и наставник веронауке Бранислав Николић. Победник је квартет који чине ученице Лола Милошевић (5-4), Софија Стевановић (5-4), Петра Милосављевић (5-4) и Исидора Коцић (7-3).

Победници ће представљати школу на градском такмичењу у рецитовању и певању поводом Св. Саве, дана 25.01.2016. у ОШ "Љубиша Урошевић" у Рибару.