Активности поводом Дечје недеље

Датум: 04. Oktobar 2018 10:00 Категорија: Novosti

ОБАВЕШТЕЊЕ

У петак, 5. октобра 2018. године, са почетком у 13 часова, ученици драмске секције наше школе представиће се представом „Нушић – некад и сад“ у Културном центру.
     У петак представу гледају ученици од 5. до 8. разреда, а у понедељак, 8. октобра, ученици од 1. до 4. разреда.
     Дечја недеља је прилика да друг помогне другу и зато је представа хуманитарног карактера, где ће се улазницом од 50 динара помоћи ученицима који немају потребне уџбенике. Сакупљен новац предати разредном старешини или секретару школе.
     Долазак у школу је по нормалном распореду за поподневну смену и са наставником код којег имате 1. час долазите у Културни центар. При повратку, настава се одвија по утврђеном распореду.
     У оквиру Дечје недеље ученици драмске секције покренули су још једну хуманитарну акцију прикупљања школског прибора за другаре и другарице којима је помоћ потребна. До петка библиотекару школе предати школски прибор који вам више не треба (старе бојице, оловке, лењире, гумице, пернице...).
    Акцију је подржао и Ученички парламент наше школе.
    Организатор акције су ученици драмске секције и наставница Ивана Комарек.