Општинско такмичење рецитаторa

Датум: 21. April 2013 18:37 Категорија: Novosti

Моћ говора

Прошле недеље, 12. априла, одржано је Општинско такмичење рецитатора у организацији Кутурног центра Јагодине. Ученици основних школа добили су прилику да покажу своје умеће у казивању стихова. Наша школа је имала шест представника, три ученика из млађих разреда (од 1. до 4. разреда) и три ученика из старијих разреда (од 5. до 8. разреда). Ове године смо имали добре рецитаторе, па је једна ученица млађих разреда добила похвалу за песму „Балада о дечаку који се претворио у лава“, ученик Бојан Крстић VI/4 је такође добио похвалу за песму „Женска ругалица“, а ученица Јована Филиповић VII/3 је освојила друго место на Општинском такмичењу рецитатора са песмом Бранислава Петровића „Моћ говора“. Честитамо нашим рецитаторима на постигнутом успеху, а Јовани желимо пласман и на Окружном такмичењу.

Јована Филиповић, II место на Општинском такмичењу рецитатора

Наши рецитатори