КОНСУЛТАЦИЈЕ

РАСПОРЕД КОНСУЛТАЦИЈА СА РОДИТЕЉИМА    2018/2019.


ИМЕ И ПРЕЗИМE ПРЕДМЕТ ОДЕЉ. СТАР. ПОНЕДЕЉАК УТОРАК СРЕДА ЧЕТВРТАК ПЕТАК
 
Милан  Јовановић
 
СРПСКИ ЈЕЗИК 7/4   2.час      
Ивана Ђорђевић /Слађана Милановић СРПСКИ ЈЕЗИК 5/2   4.час      
Јелена Јаковљевић
 
СРПСКИ ЈЕЗИК 8/1 3.час        
Ивана Комарек
 
СРПСКИ ЈЕЗИК           3.час
Ана Вучелић ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК  
 
  4.час      
Миланка Димитријевић ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК  
 
5.час        
Јелена Лазић/Јована Величковић ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК 8/1       4.час  
Анђелија Огњановић
 
ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК 5/2 3.час        
Мира Миладиновић НЕМАЧКИ
ЈЕЗИК
5/3         3.час
Мирела Ђурђевић НЕМАЧКИ
ЈЕЗИК
    4.час      
Јелена Милошевић ЛИКОВНА КУЛТУРА   2.час        
Добрица Јовановић
 
ЛИКОВНА КУЛТУРА         7.час  
Огњенка Тодосијевић
 
МУЗИЧКА КУЛТУРА 6/3 2.час        
Сенка Томић МУЗИЧКА КУЛТУРА           7.час
 
 
Небојша Милосављевић ИСТОРИЈА   5.час        
Снежана Стојадиновић
 
ИСТОРИЈА         3.час  
Влада Орбовић
 
ИСТОРИЈА       7.час    
Биљана Вељковић
 
ГЕОГРАФИЈА 6/4   4.час      
Јелица Његић
 
ГЕОГРАФИЈА     3.час      
Надица Савић
 
ФИЗИКА 8/4     2.час    
Никола Живановић
 
ФИЗИКА     3.час      
Светлана Станојевић ФИЗИКА
 
      3.час    
Марија Костић
 
МАТЕМАТИКА           3.час
Данијела Драмићанин
 
МАТЕМАТИКА 7/1         4.час
Сандра Младеновић
 
МАТЕМАТИКА 5/1         4.час
Стефан Младеновић
 
МАТЕМАТИКА 6/1     3.час    
Маријана Спасић
 
БИОЛОГИЈА 8/5       3.час  
Славица Радивојевић
 
БИОЛОГИЈА 7/2       5.час  
Ана  Милошевић
 
ХЕМИЈА       5.час    
Марина Мак ХЕМИЈА   3.час        
   
Марија Нићифоровић ТЕХНИЧКО ОБРАЗОВАЊЕ 6/5 3.час        
Предраг Стевановић ТЕХНИЧКО ОБРАЗОВАЊЕ 8/2   7.час      
Андријана Стефановић
 
ТЕХНИЧКО ОБРАЗОВАЊЕ   7.час        
Славица Илић ТЕХНИЧКО ОБРАЗОВАЊЕ   7.час        
Нела Рмандић ФИЗИЧКО  ВАСПИТАЊЕ 7/3   3.час      
Александра Милојевић ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ 8/3 4.час        
Филип Кнежевић ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ 5/4       4.час  
Младен Алексић
 
ВЕРОНАУКА           2.час
Надица Андрејић ИНФОРМАТИКА     18.00