Креда црта маштом

Датум: 17. Oktobar 2014 00:30 Категорија: Novosti

Манифестација у оквиру Дечије недеље

Наша школа је 11. октобра била учесник манифестације „Креда црта маштом“, која се традиционално организује у Београду испред Народне скупштине. У односу на прошле године сада смо имали више представника. Маштом су цртали следећи ученици: Марија Стефановић, Олга Борисављевић, Јордан Аврамовић, Никола Ристић, Богдан Тодоровић, Миона Филиповић, Марија Ристић, Илија Андрејић, Петар Јовановић, Јован Петровић, Кристина Милановић, Митра Станишић, Бранислав Ћујић и Бојан Крстић. Наставнице које су предводиле ову маштовиту дружину су: Зорица Филиповић, Надица Ћујић и Гордана Анђелковић. Постоји један дан у години када је Народна скупштина најлепша, а то је дан када се посланичке клупе испуне децом из целе Србије. Наши ученици се сваке године радују овој манифестацији.