Вече француског језика

Датум: 30. Novembar 2012 11:10 Категорија: Novosti

Ученици ОШ"Бошко Ђуричић" извели приредбу на француском језику

Представа на француском језику „Oh la la“ одржала се 19. септембра у 18 часова. Ученици Основне школе “Бошко Ђуричић“ припремали су представу уз пуно задовољства. На дан представе ученици су били насмејани и радосни. Било је мало позитивне треме, која ипак ништа није могла да поквари. Пред почетак представе намештено је озвучење, постављене су нотице на завесе, шљокице и остале ситнице. Телевизија је дошла, а места у школској сали су се полако попуњавала. Гледаоци, а и учесници су једва чекали да почне приредба. Први пар који је наступа изашао је насмејан и без треме. Тако је било и са осталим ученицима. Сви су добијали громогласне аплаузе.  На крају је и сама публика почела да игра. Сви су били задовољни. После завршетка представе сви су отишли на сок и колаче. Наредног дана представу су могли да погледају сви становници града Јагодине на својим ТВ екранима.

Вишња Милошевић 6/4