Активности одељења 2/3

Датум: 13. Avgust 2021 10:59 Категорија: Novosti

Чланови ликовне и литерарне секције одељења 2/3 редовно шаљу своје радове редакцијама часописа "Мали Витез" и "Светосавско звонце".
У часопису "Мали Витез" објављени су ликовни радови Ђорђа Арифовића (септембарски број), Софије Симић (октобарски број), Новице Жикића (Јануарски број), Илије Милосављевића (фебруарски и мартовски број). У мајском броју Витеза објављен је цртеж Ђорђа Арифовића и песме Јане Адамовић и Јелене Марковић.  Редакција часописа "Светосавског звонце" наградила је ученике књигама и радним свескама: Софију Симић, Анђелију Антић, Давида Бановића, Неду Симић, Невену Николић, Софију Милисављевић  и Вука Ђокића.

На часовима литерарне и ликовне секције ученици другог разреда писали су песме  и својим цртежима представили природу и своју животну средину, такође, говорили су и о важности очувања природе.
Поводом Светског дана заштите животне средине уредили су пано у својој учионици:
5. јун - Дан заштите животне средине.