Електронско заказивање термина за упис првака

Датум: 18. Mart 2022 09:30 Категорија: Novosti

Поштовани родитељи будућих ђака првака,

Обавештавамо вас да ће вам од 21.03.2022. год. бити доступна
услуга  на Порталу еУправа – еУпис ђака првака у основне школе. Захваљујући овој услузи, моћи ћете да закажете термин за упис и тестирање детета у нашој школи.

Термин можете да закажете преко Портала еУправа или у директном контакту са школом, путем телефона (бићете позвани од стране школе уколико сте већ дете пријавили код нас на посебно попуњеној пријави). Одласком у основну школу у заказаном термину  завршићете све активности везане за упис, без потребе да доносите иједан папирни документ – извод из матичне књиге рођених, пријаву пребивалишта, уверење о похађању предшколског програма и доказ о обављеном лекарском прегледу детета, јер ће сви подаци бити прибављени по службеној дужности електронским путем. Изузетно, обавезно је донети у школу лекарско уверење уколико је лекарски преглед обављен код приватног лекара.

Прво ће бити отворени термини за април месец, а касније и за мај.