Пријем код директора

Датум: 09. Februar 2014 13:58 Категорија: Novosti

Успешни ученици - III/3

Директор наше школе увек организује посебан пријем за ученике који остваре одређене успехе. На тај начин школа даје на знање ученицима да их подржавамо, пратимо њихов рад и подстичемо на даљи успех. Један такав пријем организован је 7. фебруара за ученике одељења III/3. Јана Марковић је представљала нашу школу и освојила прво место у пливању (делфин) на Окружном такмичењу у Параћину и прво место на Републичком такмичењу у Београду, а Михаило Томић, Лола Милошевић, Софија Стевановић, Тихон Обрадовић, Мина Симовић и Христина Нешић су добили дипломе часописа „Ђачко доба“ за литерарно и ликовно стваралаштво. Директор им је честитао и погледао дечије часописе у којима су објављени радови овог одељења.