Завршена општинска такмичења
Датум: 01. April 2014 21:59 Категорија: Novosti
Резултати
Завршена су сва општинска такмичења и наши ученици су показали добро знање из свих области. Ево и резултата:
РЕЗУЛТАТИ УЧЕНИКА ОШ „БОШКО ЂУРИЧИЋ“ НА ТАКМИЧЕЊИМА У ТОКУ ШКОЛСКЕ 2013/2014. ГОДИНЕ: | |||||||||
ОПШТИНСКА ТАКМИЧЕЊА | |||||||||
Ред.број | Име и презиме | Одељење | Наставник | Предмет | Ранг | Пласман | |||
1. | Вероника Ђокић | 6/3 | Надица Савић-Ћујић | Физика | ДА | ||||
2. | Никола Ристић | 7/4 | Надица Савић-Ћујић | Физика | ДА | ||||
3. | Кристина Јовановић | 7/3 | Надица Савић-Ћујић | Физика | ДА | ||||
4. | Никола Рашић | 7/3 | Надица Савић-Ћујић | Физика | ДА | ||||
5. | Александра Здравковић | 7/4 | Надица Савић-Ћујић | Физика | ДА | ||||
6. | Данијела Анђелковић | 8/3 | Надица Савић-Ћујић | Физика | ДА | ||||
7. | Јордан Аврамовић | 7/4 | Јелена Глишовић | Књижевна олимпијада | I награда | ДА | |||
8. | Исидора Шишаковић | 7/3 | Јелена Глишовић | Књижевна олимпијада | II награда | ДА | |||
9. | Урош Мијатовић | 5/3 | Сандра Младеновић | Математика | I награда | ДА | |||
10. | Бранислав Ћујић | 5/3 | Сандра Младеновић | Математика | II награда | ДА | |||
11. | Богдан Илић | 5/3 | Сандра Младеновић | Математика | похвала | ||||
12. | Петар Јовановић | 6/1 | Данијела Драмићанин | Математика | похвала | ||||
13. | Никола Ристић | 7/4 | Драгиша Радивојевић | Математика | I награда | ДА | |||
14. | Кристина Јовановић | 7/3 | Драгиша Радивојевић | Математика | III награда | ДА | |||
15. | Ивона Јанковић | 8/3 | Сандра Младеновић | Математика | I награда | ДА | |||
16. | Нина Петровић | 8/1 | Сандра Младеновић | Математика | III награда | ДА | |||
17. | Христина Нешић | 3/3 | Мирјана Милошевић | Математика | I награда | НЕ | |||
18. | Софија Стевановић | 3/3 | Мирјана Милошевић | Математика | III награда | НЕ | |||
19. | Лола Милошевић | 3/3 | Мирјана Милошевић | Математика | похвала | НЕ | |||
20. | Алекса Маринковић | 3/3 | Мирјана Милошевић | Математика | похвала | НЕ | |||
21. | Андреа Вучковић | 3/2 | Гордана Анђелковић | Математика | похвала | ||||
22. | Ђорђе Ристић | 4/3 | Милена Трифуновић | Математика | I награда | ДА | |||
23. | Димитрије Богдановић | 4/1 | Гордана Павловић | Математика | II награда | ДА | |||
24. | Игњат Јарамаз | 4/1 | Гордана Павловић | Математика | III награда | ДА | |||
25. | Страхиња Миљковић | 4/3 | Милена Трифуновић | Математика | III награда | ДА | |||
26. | Ружа Богдановић | 4/3 | Милена Трифуновић | Математика | похвала | ||||
27. | Никола Рашић | 7/3 | Мирјана Јовановић | Хемија | I награда | ДА | |||
28. | Александра Здравковић | 7/4 | Мирјана Јовановић | Хемија | II награда | ДА | |||
29. | Никола Ристић | 7/4 | Мирјана Јовановић | Хемија | II награда | ДА | |||
30. | Јордан Аврамовић | 7/4 | Мирјана Јовановић | Хемија | III награда | ДА | |||
31. | Миљана Митић | 7/4 | Мирјана Јовановић | Хемија | III награда | ДА | |||
32. | Ђурђа Милошевић | 5/2 | Ивана Комарек | Српски језик | I награда | ДА | |||
33. | Даница Милановић | 5/2 | Ивана Комарек | Српски језик | I награда | ДА | |||
34. | Уна Радосављевић | 5/2 | Ивана Комарек | Српски језик | I награда | ДА | |||
35. | Богдан Илић | 5/3 | Ивана Комарек | Српски језик | I награда | ДА | |||
36. | Марија Ристић | 5/3 | Ивана Комарек | Српски језик | I награда | ДА | |||
37. | Урош Мијатовић | 5/4 | Ивана Комарек | Српски језик | I награда | ДА | |||
38. | Бранислав Ћујић | 5/5 | Ивана Комарек | Српски језик | II награда | ДА | |||
39. | Исидора Шишаковић | 7/3 | Јелена Глишовић | Српски језик | III награда | ДА | |||
40. | Кристина Јовановић | 7/3 | Јелена Глишовић | Српски језик | ДА | ||||
41. | Алексија Ђорђевић | 6 | Милан Јовановић | Српски језик | I награда | ДА | |||
42. | Александар Крстев | 6 | Милан Јовановић | Српски језик | II награда | ДА | |||
43. | Анастазија Радоичић | 6 | Милан Јовановић | Српски језик | III награда | ДА | |||
44. | Урош Мијатовић | 5/3 | Славица Радивојевић | Биологија | II награда | ДА | |||
45. | Нина Костић | 5/1 | Драганка Ђорђевић | Биологија | II награда | ДА | |||
46. | Ђурђа Милошевић | 5/2 | Драганка Ђорђевић | Биологија | II награда | ДА | |||
47. | Марија Ристић | 5/3 | Славица Радивојевић | Биологија | II награда | НЕ | |||
48. | Бранислав Ћујић | 5/3 | Славица Радивојевић | Биологија | III награда | НЕ | |||
49. | Даница Милановић | 5/5 | Драганка Ђорђевић | Биологија | III награда | НЕ | |||
51. | Јана Митић | 5/5 | Драганка Ђорђевић | Биологија | III награда | НЕ | |||
52. | Александрар Крстев | 6/4 | Славица Радивојевић | Биологија | II награда | ДА | |||
53. | Анђела Максимовић | 6/2 | Славица Радивојевић | Биологија | II награда | ДА | |||
54. | Борис Зарић | 6 | Славица Радивојевић | Биологија | III награда | НЕ | |||
55. | Миљана Радић | 6 | Славица Радивојевић | Биологија | III награда | НЕ | |||
56. | Сара Симић | 6 | Славица Радивојевић | Биологија | III награда | НЕ | |||
57. | Анђела Петровић | 7/4 | Драганка Ђорђевић | Биологија | II награда | НЕ | |||
58. | Јордан Аврамовић | 7/4 | Драганка Ђорђевић | Биологија | III награда | НЕ | |||
59. | Софија Јевтић | 7/2 | Драганка Ђорђевић | Биологија | III награда | НЕ | |||
60. | Милица Лакетић | 7/2 | Драганка Ђорђевић | Биологија | III награда | НЕ | |||
61. | Јована Филиповић | 8/3 | Драганка Ђорђевић | Биологија | II награда | ДА | |||
62. | Данијела Анђелковић | 8/3 | Драганка Ђорђевић | Биологија | III награда | НЕ | |||
63. | Миљана Недељковић | 8/3 | Драганка Ђорђевић | Биологија | III награда | НЕ | |||
64. | Богдан Илић | 5 | Снежана Стојадиновић | Историја | II награда | ДА | |||
65. | Урош Мијатовић | 5/3 | Снежана Стојадиновић | Историја | III награда | ДА | |||
66. | Никола Илић | 6 | Небојша Милосављевић | Историја | III награда | ДА | |||
67. | Јордан Аврамовић | 7/4 | Снежана Стојадиновић | Историја | II награда | ДА | |||
68. | Александра Здравковић | 7/4 | Снежана Стојадиновић | Историја | II награда | ДА | |||
69. | Стефан Илић | 8 | Снежана Стојадиновић | Историја | II награда | ДА | |||
70. | Стефан Јеврић | 8 | Снежана Стојадиновић | Историја | III награда | ДА | |||
71. | Кристина Јовановић | 7/3 | Јелица Његић | Географија | II награда | ДА | |||
72. | Анђелија Петровић | 7/4 | Јелица Његић | Географија | III награда | НЕ | |||
73. | Мартин Стефановић | 8 | Биљана Вељковић | Географија | II награда | ДА | |||
74. | Стефан Маринковић | 8/4 | Марија Нићифоровић | Техничко и информатичко образовање | II награда | ДА | |||
75. | Милица Милосављевић | 6/3 | Предраг Стевановић | Техничко | II награда | ДА | |||
76. | Нина Јарамаз | 6/3 | Предраг Стевановић | Техничко | II награда | ДА | |||
77. | Иван Динић | 6/3 | Предраг Стевановић | Техничко | II награда | ДА | |||
78. | Алекса Стевановић | 6/2 | Предраг Стевановић | Техничко | III награда | ДА |